Samenstelling team / Groepsindeling

Kies een locatie

Nr. Groepen Aantal L.L. Leerkracht
Onderbouw
1a ± 26 Safaa Meziane
1b ± 26 Wafiqah Hussain / Agnes Amsterdam
1c Karima Bouali
2a ± 23 Zeynep Arslan & Mostafa Belhaj
2b ± 24 Sara Khallouki & Zakia Arabi
Middenbouw
3a ± 26 Zainab Esadik
3b ± 26 Nisrin el Baroudi
4a ± 25 Melek Simsek & Seher Ates
4b ± 25 Zeynep Dumlupinar
4c ± 16 Biebie Rakim (Schakel)
Bovenbouw
5a ± 20 Nawal Akkari & Wafiqah Hussain
5b ± 21 Shelly Wirjosemito & Mostafa Belhaj
6a ± 25 Loubna Yasbah
6b ± 26 Ansjeliek Chikoe
7a ± 19 Inneke Pauli & Sara Khallouki
7b ± 19 Mostafa Belhaj & Samia el Benaamari
8a ± 23 Ouafae Abrazi & Sara Imajni

Ondersteunend personeel en vakleerkrachten

OVERIGE BEMENSING
Locatieleider Wafa Said
Administratie Afra Chait
Bouwcoördinator 1 t/m 4 Nisrin el Baroudi, 5 t/m 8 Sara Imajni
IB- taken Voorschool PSZ & 1 t/m 4 Olfa Rjaibi (ma t/m do), 5 t/m 8 Sara Chouha (di t/m vrij)
Interne Systeem Begeleider Njamin Sanrodji & Kaltum Boulahyane
Godsdienst Mohsen Zemzemi en Yusuf Cicek
Vakleerkrachten (gym) Sandra Buiskool, Kamal Elmorabit, Robert van Wingerden en Amine Nur
Vakleerkrachten (techniek) Necla Aslantas
RT Djanak Bholasing-Bachoe, Safioen Ozir
Onderwijsassistenten Farida el Hamouchi onderbouw en Salwa Meziane middenbouw en Katiba Boulahyane bovenbouw
Conciërge Ali Ikan
Nr. Groepen Aantal L.L. Leerkracht
Onderbouw
1a ± 16 Soumaya Abouyakob / Nezahat Sagir Cetiner
1b ± 16 Aarti Raghunath
2a ± 15 Danielle Roubos / Paulien Pernot
2b ± 23 Ganiye Karyelioglu / Paulien Pernot
Middenbouw
3a ± 26 Ouafae Zekriti
3b ± 25 Emine Cetin
4a ± 20 Bouchra Mezouar  / Nezahat Sagir Cetiner
4b ± 19 Rabia El Harbachi (Asma Akkabi en Nezahat Sagir Cetiner tot terugkomst Rabia – di. 8 januari ‘19)
Bovenbouw
5a ± 19 Ikram Alit
5b ± 19 Laila El Moukhtari / Naima Amkoum
6 ± 30 Norma Nabibaks / Nezahat Sagir Cetiner
7a ± 25 Ibtissam Ouarraki
7b ± 25 Kaoutar el Fizazi
8a ± 25 Ranjni Natha
8b ± 23 Geeta Sarabdjitsingh / Nezahat Sagir Cetiner

Ondersteunend personeel en vakleerkrachten

OVERIGE BEMENSING
Locatieleider Caglar Kurtal
Administratie Ayse Murat
Bouwcoördinator 1 t/m 4 Emine Cetin, 5 t/m 8 Geeta Sarabdjitsingh
IB- taken Salima Azouagha
Interne Systeem Begeleider Njamin Sanrodji
Godsdienst Mohsen Zemzemi en Yusuf Cicek
Vakleerkrachten (gym) Sandra Buiskool, Kamal Elmorabit, Robert van Wingerden
Vakleerkrachten (techniek) Necla Aslantas-Demir, Meryam Amin
RT Djanak Bholasing-Bachoe, Serap Deli
Onderwijsassistenten Zeenat Parohi en Sabiha Kadrouch
Conciërge Erman Sarioglu
Nr. Groepen Aantal L.L. Leerkracht
Onderbouw
1a ± 30 Faiza Douairi/ Gul Bildirici
1b ± 30 Asmae el Maknouzi, Amine Nur Isik
1c ± 30 Fatima Lamsaad/ Gul Bildirici
2a ± 23 Debby Blogg / Carla Doekhie
2b ± 24 Najima Boudouan/ Derya Ozdemir
2c ± 15 Rachida Ajgou
Middenbouw
3a ± 23 Karima Azarkan / Roegsana Bhageloe
3b ± 23 Mounia Sarrokh /Macy Bernadina
4a ± 23 Valentina Cardona/ Derya Ozdemir
4b ± 23 Nesrine el Moussaoui/ Amine Nur Isik
Bovenbouw
5a ± 21 Nil Akarkan
5b ± 21 Tugba Yaylali/ Guluzar Ayten/ Ouafaa Abrazi
6 ± 32 Laura Kleinis
7a ± 21 Seval Batun
7b ± 21 Najat Bouarfa
8 ± 21 Amienha Muradin/ Gul Bildirici

Ondersteunend personeel en vakleerkrachten

OVERIGE BEMENSING
Locatieleider Kader Demir-Yildiz
Administratie Ikram Aoulad Taib
Bouwcoördinator 1 t/m 4 Asmae el Maknouzi, 5 t/m 8 Tugba Yaylali/Valentina Cardona
IB- taken Nadifa Akkabi / Ouafaa Abrazi
Interne Systeem Begeleider Njamin Sanrodji
Godsdienst Mohsen Zemzemi en Yusuf Cicek
Vakleerkrachten (gym) Kamal el Morabit en Amine Nur Isik
Vakleerkrachten (techniek) Necla Aslantas en Meryam Amin
RT
Onderwijsassistenten Safoena Abdoel / Abdouallah Tajdirti / Gul Bildirici & Yousra Ben Dahman
Conciërge Abdelkarim el Haddioui
Nr. Groepen Aantal L.L. Leerkracht
Onderbouw
1a ± 17 Maysa Schulte / Karima Aissati
1b ± 17 Zakia Boukhizzou / Zehra Bildirici
1c ± 17 Zeyneb Karbalai
2a ± 25 Kimberley Nannes
2b ± 25 Nazan Acar / Imane Ben Aissa
2c ± 15 Mariska Straub (Schakelklas)
Middenbouw
3a ± 26 Roziena Akbar
3b ± 26 Nimco Ahmed / Salima El Idrissi
4 ± 30 Evelyn Ospina Munoz
Bovenbouw (Haardstede)
5a ± 25 Takdir Benli
5a ± 25 Seher Ates / Mounia El Assrouti
6a ± 26 Bouchra El Majjaoui / Elisa Hoorn
7a ± 21 Ouahiba Sialiti
8a ± 22 Najat Ben Abdelkarim / Seher Ates

Ondersteunend personeel en vakleerkrachten

OVERIGE BEMENSING
Locatieleider Feka Ozturk
Administratie Abdallah Belouaer
Bouwcoördinator 1 t/m 4 Evelyn Ospina Munoz, 5 t/m 8 Ouahiba Sialiti
IB- taken Voorschool PSZ & 1 t/m 4 Imane Akkabi (ma, woe en don), 5 t/m 8 Nassira Akkabi (di en do)
Interne Systeem Begeleider Njamin Sanrodji
Godsdienst Yusuf Cicek
Vakleerkrachten (gym) Kamal El-Morabit en Sandra Buiskool
Vakleerkrachten (techniek) Necla Aslantas
RT
Onderwijsassistenten Hayat Boukhizzou, Ouahiba Loukili, Youssra Jabir, Ikram el Mourabet, Btissame el Maghnouji en Elisa Hoorn
Conciërge Husniya Visser