Adressen

ISNO Yunus Emre Den Haag
Directeur / Dagelijks Bestuur (DB)
Dhr. A. Maas
Telefoon: 070 389 53 76
Email: info@bsyunusemre.nl
Website: www.bsyunusemre.nl
IBAN-nummer: NL48 RABO 0129 9033 37

Algemeen Bestuur (AB)
Postbus 82389, 2508 EJ Den Haag

Locaties:

Mandelaplein 2
Locatieleider: Wafa Said en Kaltum Boulahyane
Telefoon: 070 389 53 76
Email: wsaid@bsyunusemre.nl / kboulahyane@bsyunusemre.nl

Schalk Burgerstraat 383 (Tijdelijk: Potchefstraat 2)
Locatieleider: Caglar Kurtal
Telefoon: 070 388 64 74
Email: ckurtal@bsyunusemre.nl

Van Damstraat 7
Locatieleider: Kader Yildiz (Tijdelijk: Mw. Hanane Chanou)
Telefoon: 070 305 04 41
Email: kdemir@bsyunusemre.nl / hchanou@bsyunusemre.nl

Beresteinlaan 629 (Haardstede 5)
Locatieleider: Feka Ozturk
Telefoon: 070 783 00 01
Email: beresteinlaan@bsyunusemre.nl

Vertrouwenspersonen
Mohsen Zemzemi mzemzemi@bsyunusemre.nl
Zakia Arabi zarabi@bsyunusemre.nl
Telefoon: 070 389 53 76

GMR
Voorzitter: Mostafa Belhaj
Email: mzr@bsyunusemre.nl
Secretaris: Ouahiba Sialiti
Email: osialiti@bsyunusemre.nl


Centrum Jeugd & Gezin Stadsdeel Centrum
Paviljoensgracht 1
Telefoon: 0800 285 40 70 optie 8
Email: centrum@cjgdenhaag.nl

Stichting vrienden van Yunus Emre
Busvervoer
Telefoon: 06 85 23 94 65
Email: vriendenvanyunusemre@gmaicom

Sim Sim I
Voorschool peuterspeelzaal
Leidsters: Juf Karima en juf Wafaa
Tel: 070 208 70 37
Email: simsim@boerenplein.nl

Sim Sim II
Voorschool peuterspeelzaal
Leidsters: Juf Suzanne en juf Melanie
Telefoon: 070 208 70 38
Email: simsim2@boerenplein.nl

De Kleine Dolfijn
Voorschool peuterspeelzaal
Leidsters: Juf Raimas en juf Esther
Telefoon: 06 24 95 82 67

Klachtencommissie islamitisch onderwijs
Postbus 85191, 3508 AD Utrecht
Telefoon: 030 280 95 90
E-mail: info@onderwijsgeschillen.nl

SPPOH
Regulusweg 11, 2516 AC Den Haag
Telefoon : 070 315 63 49
E-mail: info@sppoh.nl

Buurthuis Boerenplein
Mandelaplein 1, 2572 HT Den Haag
Telefoon: 070 380 54 74
E-mail: info@boerenplein.nl
Website: www.boerenplein.nl

Zebra (Xtra Welzijn)
Zichtenburglaan 260, 2544 EB Den Haag
Telefoon: 070 205 20 00
Email: info@zebrawelzijn.nl
Website: www.zebrawelzijn.nl